25 tonnalik ikki to‘sinli kran
video
25 tonnalik ikki to‘sinli kran

25 tonnalik ikki to‘sinli kran

Mahsulot modeli;QDKo'tarish quvvati: 5-450t
Kenglik: 6 m - 31, 5 m
Ko'tarish balandligi: 3m - 60m
Ish vazifasi: A3-A6
Moslashtirilgan xizmat: Ta'minlang
Ishlash harorati: -25 dan 40 darajagacha

Ta'rif

25 tonnalik ikki to‘sinli kran

Elektr ko'targichli ikki to'sinli ko'prikli kran sobit tayanchda harakatlanmoqda. Ramka quti tipidagi payvandlash mexanizmini qabul qiladi va u CD1 / MD1 yoki HC / HM modelli elektr ko'targich bilan birgalikda to'liq to'plam sifatida ishlatiladi, bu o'rta darajadagi kran bo'lib, quvvati 3 tonnadan 20 tonnagacha. Uzunligi 10.5-31.5m. Koʻtarish balandligi 6~30 metr. Ishchi darajasi - A3 ~ A4. Ishlash harorati -20 darajadan 40 gradusgacha bo'lgan Elektr ko'targichli ikki to'sinli ko'prikli kran quti tipidagi ko'prik ramkasi, ko'taruvchi trolleybus, kranning harakat mexanizmi va elektr tizimidan iborat. U yuk ko'tarish mexanizmi sifatida trolleybus romiga o'rnatilgan sobit elektr ko'targichdan foydalanadi. Oddiy va qulay struktura past balandlik va engil o'lik vaznga ega, shuning uchun u zavodlar va shaxtalar, ustaxonalar kabi o'rta va kichik yuk ko'tarish yuklarining operatsion maydonchalarida qo'llanilishi mumkin.

25 tonnalik ikki to‘sinli kranChizma

QD

QD -2

Mahsulot afzalliklari

Yengil yuk va modulli dizayn

1.Kranning umumiy balandligi an'anaviy kranning 20 foiz ~ 25 foizidan past bo'lishi mumkin.
2. O'lik yuk 20 foizga ~ 30 foizga kamaydi.
3. Maksimal g'ildirak bosimi 15 foiz ~ 20 foizga kamayishi mumkin
4.Kichik chegara o'lchami ish maydonini oshirishi mumkin.
5. Yengillik tuzilishi bilan qurilish xarajatlarini kamaytirishi mumkin.
6.Krandagi har bir ehtiyot qismlar seriyali standart modulga dizayni bo'lishi mumkin, u mahsulot kombinatsiyasini boy berishi mumkin
7. Uning mustaqil moduli tashish uchun qulaydir.
8.Standart modul ishlab chiqarish, u mahsulotning barqaror sifatini ta'minlashi mumkin, etkazib berish muddatini qisqartirishi mumkin.


25 tonnalik ikki to'sinli kran Parametrlari

ImkoniyatT10/3





Oraliqm7.510.513.516.519.522.525.5
Ko'tarish balandligim9/12/18/24





Yuk ko'tarish tezligim/min7(7/0.7) yoki 8(8/0.8)





Trolleyda harakatlanish tezligim/min20





Kranning harakatlanish tezligim/min20;30





Umumiy og'irlikkg62408050948010450132601653018620
Maks. G'ildirak yukiKN657277808897102
Temir yo'l tavsiya etiladiModel38 kg / m





Dvigatelning umumiy quvvatikVt8.3





Asosiy o'lcham (mm)Oraliq(m)7.510.513.516.519.522.525.5
Yuqoridan kran tepasiga temir yo'lH14501650




Yuqoridan ilgak markaziga temir yo'lH4365565




Kran poydevori masofasiW3000-4200





Kran kengligiB3500-5696





Trolleyli temir yo'l masofasiK1600-2250





Kanca chap chekloviS11250900




Kanca o'ng chegarasiS214001200








222


TSS

1. Narxni olish uchun qanday ma'lumotlarni taqdim etishim kerak?

Yuk ko'tarish qobiliyati, ko'tarish balandligi, masofa, quvvat manbai kuchlanishi, nazorat qilish usuli va boshqalar kabi o'ziga xos parametrlar. Va agar siz bizga dizayn chizmangizni taqdim etsangiz, bu kotirovka olish uchun juda foydali bo'ladi.

2. Siz mahsulotni moslashtira olasizmi?

Ha, albatta. biz ishlab chiqaruvchilarmiz va bizda ko'plab tajribali muhandislar bor, ular mahsulotlarni cus bo'yicha loyihalashtira oladi.

3. Sizning sifatingizni qanday ta'minlay olasiz?

Yetkazib berishdan oldin har bir mahsulot sinovdan o'tkaziladi. Sizni tekshirish uchun fabrikamizga kelishingizdan mamnunmiz.

4. Kran qismlari va komponentlari qaysi markaga tegishli?

Biz ABB, Siemens, Schneider, SEW va boshqalar bilan uzoq muddatli hamkorlik qilamiz. Bizda jahonda yetakchi ishlov berish, zarb qilish va payvandlash mashinalari va jarayonlari mavjud.

5. Siz kran aksessuarlarini sotasizmi?

Ha, albatta, biz motorlar, reduktorlar, tormozlar, ilgaklar, masofadan boshqarish pultlari, g'ildiraklar, kran relslari, so'nggi vagonlar, shinalar va boshqalarni ta'minlay olamiz.



Paket va yetkazib berish

  • Standart konteyner qadoqlash

  • Mijozning talablariga muvofiq

  • Yetkazib berish muddati to'lovdan keyin 25 kun ichida jo'natiladi


    333___








Issiq teglar: 25 tonna er-xotin to'sinli kran Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, moslashtirilgan, kotirovka, taklif, narx

Sizga ham yoqishi mumkin

Xarid qilish sumkalari